Medinių žaislų privalumai

Aplinkosauga.

Mediniai žaislai, pagaminti iš sertifikuotos medienos, be abejo, yra daug ekologiškesnis pasirinkimas nei plastikiniai žaislai. Mediniai žaislai, kaip organinė, atsinaujinanti medžiaga, yra biologiškai skaidomi ir gali būti perdirbami.

Mediniai žaislai dar tvaresni, kai juose naudojamuose dažuose nėra nuodingų chemikalų - arba jei visiškai nenaudojami dažai.

Medinių žaislų gamyba, ypač rankų darbo, kai visos medžiagos yra tvariai gaunamos ir sertifikuotos, yra akivaizdiai draugiškesnė aplinkai, lyginant su daugybės masiškai gaminamų plastikinių žaislų, kuriuose gali būti abejotinų cheminių medžiagų ir kurie neturi daug galimybių atsinaujinti.

Mediniai žaislai vaikams taip pat suteikia tiesioginį ryšį su gamtos pasauliu.

mediniai zaislai

Patvarumas ir ilgaamžiškumas.

Žaislai iš savo jaunųjų savininkų gauna daug išbandymų, žaislai mėtomi, trankomi, paliekami lauke. Plastikiniai žaislai gali būti itin trapūs, o viskas, kas yra garso ar vaizdo elektronika, gali sugesti ar pasenti.

Medis, priešingai, jis gali puikiai atlaikyti šiurkštų naudojimą ir tarnauti ištisoms kartoms, užtikrinant, kad šiuos žaislus būtų galima atiduoti iš kartos į kartą.

mediniai zaislai

Ugdomosios savybės.

1976 m. ovatoriškasis švietimo psichologas dr. Lawrence'as Mestyanekas pastebėjo, kad trūksta mokomųjų žaislų vaikams ir kūdikiams, kenčiantiems nuo mokymosi sutrikimų. Siekdamas tai pakeisti, savo garaže sukūrė daugybę specialių medinių žaislų, ir nuo to laiko mes vis labiau suprantame, kad mediniai žaislai suteikia daugybę lavinamųjų savybių.

Kai kurie klasikiniai mediniai žaislai tokie, kaip dėlionės, kaladėlės ir konstrukciniai rinkiniai, gali padėti vaikams mokantis skaičiuoti, kalbėti, judėti ir spręsti problemas.

mediniai zaislai

Skatina vaizduotę.

Nenumaldomas technologijų progresas lėmė, kad šiandien žaisluose gausu stimuliuojančių garsų, ekranų, spalvų ir pan. Tačiau dažnai geriausia yra paprastumas, o mažiau yra daugiau.

Mediniai žaislai vaikams siūlo pagrindiną, ant kurio jie gali sukurti savo žaidimą, taip lavindami socialinius, kalbos, mąstymo ir emocinius įgūdžius.

Leave a comment